Produktet

 • Tavolina palosëse shtëpiake 8 këmbë drejtkëndëshe bufeje ngrënieje

  Tavolina palosëse shtëpiake 8 këmbë drejtkëndëshe bufeje ngrënieje

  BenBest furnizon tavolinë plastike të palosshme drejtkëndore me 8 këmbë, HDPE me cilësi të lartë për bankete dhe ahengje dasmash.Ne i përkushtohemi projektimit dhe prodhimit të mobiljeve portative dhe komode për kohën e lirë për klientët tanë në botë.Këto produkte janë shumë të njohura në tregun amerikan dhe evropian, dhe ne dëshirojmë t'i kontribuojmë produktet në tregje të tjera për më shumë njerëz.

 • 6 këmbë Aktiviteti Mesas Plegables Tavolina Plastike e palosshme Shitje me shumicë për ngjarje

  6 këmbë Aktiviteti Mesas Plegables Tavolina Plastike e palosshme Shitje me shumicë për ngjarje

  BenBest ofron tavolinë të palosshme plastike drejtkëndëshe 6 këmbësh, tavolinë plastike drejtkëndore me 6 këmbë që shpaloset/një tavolinë me një panel dhe tavolinë drejtkëndore 6 këmbësh 183 cm të palosshme HDPE për aktivitete mesa për bankete.Ne i përkushtohemi dizajnit të formës së bukur dhe fokusohemi në detajet e produktit për të përmbushur cilësinë e lartë.Ngjyrosja e pastër e bardhë për tavolinën dhe këmbët është pamja jonë kryesore në treg dhe ne pranojmë gjithashtu ngjyrën e personalizuar nga klientët tanë.

 • Tavolinë darke e gjatë, plastike me 5 këmbë, drejtkëndëshe HDPE të palosshme për piknik

  Tavolinë darke e gjatë, plastike me 5 këmbë, drejtkëndëshe HDPE të palosshme për piknik

  BenBest furnizon tavolinë plastike të palosshme drejtkëndore 5 këmbësh HDPE me cilësi të lartë për ngjarje bankete dhe kampe.Ne kontribuojmë në dizajnimin dhe prodhimin e serive të tavolinave dhe karrigeve të palosshme portative dhe të përshtatshme, për t'u sjellë klientëve tanë një ndjenjë të mirë për t'u përdorur.Këto produkte janë shumë të njohura në tregun amerikan dhe evropian, dhe ne do të donim t'i kontribuonim produktet në tregje të tjera për më shumë njerëz dhe për të shkuar ndërkombëtar.

 • Tavolinë studentore me lartësi të rregullueshme me 4 këmbë për piknik në natyrë Tavolinë e palosshme plastike

  Tavolinë studentore me lartësi të rregullueshme me 4 këmbë për piknik në natyrë Tavolinë e palosshme plastike

  BenBest ofron tavolina me panele një-copëshe dhe me palosje të rregullueshme prej 4 këmbësh me nivele të ndryshme lartësie.Ka 4 lartësi të ndryshme: 74cm, 70cm, 66cm dhe 50cm.Përdoruesit mund të rregullojnë lartësinë vetë sipas mjedisit dhe përdoruesve të ndryshëm.Lartësia 50 cm është e rehatshme për fëmijët për të studiuar në dhomë, dhe lartësia 74 cm është e përshtatshme për të rriturit që të kenë piknik jashtë ose darkë në kuzhinë.Ne u angazhuam për mobilje të përshtatshme të palosshme për t'i bërë të gjithë të shijojnë dhe të ndihen rehat pranë hapësirës.

 • Tavolina të rrumbullakëta darke për darkë 6 këmbë 183 cm me qira 72 inç

  Tavolina të rrumbullakëta darke për darkë 6 këmbë 183 cm me qira 72 inç

  Furnizimi BenBest tavolinë e palosshme plastike me diametër 6 këmbësh 183 cm dhe tavolinë e palosshme me diametër 165 cm HDPE për veshjet e aktivitetit për banketet e ngjarjeve.Ne i përkushtohemi dizajnit të formës së bukur dhe fokusohemi në detajet e produktit për të përmbushur cilësinë e lartë.Ngjyrosja e pastër e bardhë për tavolinën dhe këmbët është pamja jonë kryesore në treg dhe ne pranojmë gjithashtu ngjyrën e personalizuar nga klientët tanë.

 • Tavolina të palosshme plastike të rrumbullakëta portative 5 këmbë 152cm

  Tavolina të palosshme plastike të rrumbullakëta portative 5 këmbë 152cm

  Furnizimi BenBest me diametër 5 këmbësh, tavolinë e palosshme plastike e rrumbullakët HDPE, me diametër 5 këmbësh, HDPE për qëllime kampeje në natyrë ose ngjarje banketi në dhomën e ndenjes.Ne i përkushtohemi prodhimit të mobiljeve të lëvizshme dhe fokusohemi në detajet e çdo produkti për të marrë cilësi më të lartë.Ngjyrosja e bardhë gri për tavolinën dhe këmbët është paraqitja jonë kryesore në treg, dhe ne gjithashtu pranojmë ngjyrën e personalizuar nga klientët tanë.

 • Tavolina të palosshme plastike të rrumbullakëta HDPE 135 cm të jashtme me diametër 53 inç për restorant

  Tavolina të palosshme plastike të rrumbullakëta HDPE 135 cm të jashtme me diametër 53 inç për restorant

  Furnizimi BenBest tavolinë e palosshme plastike me diametër 53 inç 135 cm dhe HDPE 4ft 122cm për kampe pikniku në natyrë ose darkë të brendshme në restorant.Ne kontribuojmë në dizajnimin dhe prodhimin e serive të tavolinave dhe karrigeve të palosshme portative dhe të përshtatshme, për t'u sjellë klientëve tanë një ndjenjë të mirë për t'u përdorur.Këto produkte janë shumë të njohura në tregun amerikan dhe evropian, dhe ne do të donim t'i kontribuonim produktet në tregje të tjera për më shumë njerëz dhe për të shkuar ndërkombëtar.

 • 2,63 ft dhe 2 ft I vogël I përshtatshëm për të mbajtur shirit tavoline të palosshme të rrumbullakët

  2,63 ft dhe 2 ft I vogël I përshtatshëm për të mbajtur shirit tavoline të palosshme të rrumbullakët

  BenBest siguron hapësirën e vogël shtesë të tavolinës, me diametër 80 cm dhe 60 cm, dhe mund të krijojë një zonë të përsosur për vepra artizanale, për të punuar në projekte ose për argëtim.Kjo tavolinë e palosshme me lartësi shufra të rrumbullakëta mund të ndeshet deri në 1-3 të rritur dhe këmbët palosen për transport dhe ruajtje të lehtë tavoline e bardhë 1,5 inç e trashë me majë të papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj goditjeve dhe njollave - këmbë tërthore me pluhur gri me lartësi gri që nuk mbyllet - dysheme mbrojtëse kapele.Opsion i mirë për festa, shfaqje tregtare, zyra, dhoma artizanale dhe klasa Kapaciteti statik i ngarkesës prej 220 lbs.

 • Tavolinë me karta të palosshme 34 inç, Tavolinë lojërash të mjeteve të rënda për piknik, mister

  Tavolinë me karta të palosshme 34 inç, Tavolinë lojërash të mjeteve të rënda për piknik, mister

  BenBest ofron tavolinë të thjeshtë të lojës katrore të palosshme 34 inç dhe tavolinë kartoni të palosshme të rregullueshme në lartësi, e cila është e përshtatshme për fëmijë dhe të rritur.
  Është e lehtë për tu palosur dhe shpalosur dhe mbajtur.Tabela e rregullueshme në lartësi është në dispozicion me dy lartësi: 16" dhe 29".Kapakët e këmbëve që nuk njollosen mund të mbrojnë dyshemetë tuaja nga gërvishtjet.

  Pjesa e sipërme e tavolinës është rezistente ndaj njollave dhe e lehtë për t'u pastruar.Nuk zë vend pas palosjes, mund ta vendosni në çdo hapësirë ​​të ngushtë.Këmbë të forta çeliku dhe kornizë çeliku e veshur me pluhur për stabilitet.

123Tjetra >>> Faqe 1/3