Производи

 • 8 стапки правоаголна трпезарија бифе штанд за домаќинство преклопни маси

  8 стапки правоаголна трпезарија бифе штанд за домаќинство преклопни маси

  BenBest обезбедува правоаголна пластична маса за преклопување со 8 стапки, висококвалитетен HDPE за банкети и свадбени забави.Ние се посветуваме на дизајнирање и изработка на пренослив и удобен мебел за слободно време за нашите клиенти во светот.Овие производи се многу популарни на американскиот и европскиот пазар, а ние би сакале да придонесеме производите на други пазари за повеќе луѓе.

 • 6 нога Активност Mesas Plegables Табела Пластични преклопни маси Трговија на големо за настан

  6 нога Активност Mesas Plegables Табела Пластични преклопни маси Трговија на големо за настан

  BenBest нуди правоаголна пластична маса за преклопување со 6 стапки, правоаголна пластична маса за расклопување/една плоча со 6 стапки и правоаголна пластична маса за преклопување HDPE со повисок квалитет од 6 стапки 183см за активности, меси за обложување за банкет на настани.Ние се посветуваме на дизајнирање убава форма и се фокусираме на деталите на производот за да го исполниме високиот квалитет.Чисто белата боја за маса и ногарки е нашиот главен изглед на пазарот, а ние ја прифаќаме и приспособената боја од нашите клиенти.

 • 5 стапки Правоаголна HDPE преклопен пикник Пластична долга маса за вечера

  5 стапки Правоаголна HDPE преклопен пикник Пластична долга маса за вечера

  BenBest обезбедува правоаголна пластична маса за преклопување со 5 стапки, висококвалитетен HDPE за настани за банкет и кампување.Ние придонесуваме да дизајнираме и направиме преносни и удобни серии на преклопни маси и столици, за да им донесеме на нашите клиенти добро чувство за употреба.Овие производи се многу популарни на американскиот и европскиот пазар, а ние би сакале да ги придонесеме производите на други пазари за повеќе луѓе и да одат меѓународно.

 • Пластична преклопна маса за студенти со прилагодлива висина со 4 нозе

  Пластична преклопна маса за студенти со прилагодлива висина со 4 нозе

  BenBest обезбедува 4 стапки различни нивоа на височина прилагодливи пластични маси за преклопување и едноделни панелни маси.Има 4 различни височини: 74cm, 70cm, 66cm и 50cm.Корисниците можеа сами да ја прилагодат висината според различната околина и корисници.Висината од 50 см е удобна за децата да учат во соба, а висината од 74 см е погодна за возрасни да имаат пикник надвор или вечера во кујна.Се обврзавме на удобен преклопен мебел за сите да уживаат и да се чувствуваат удобно покрај просторот.

 • Изнајмување на тркалезни маси за свадбени банкети 6 стапки 183 cm 72 инчи

  Изнајмување на тркалезни маси за свадбени банкети 6 стапки 183 cm 72 инчи

  BenBest доставува тркалезна маса за преклопување со дијаметар од 6 стапки 183 см и тркалезна маса за преклопување со дијаметар од 165 см HDPE за активности за месечни облоги за банкет на настани.Ние се посветуваме на дизајнирање убава форма и се фокусираме на деталите на производот за да го исполниме високиот квалитет.Чисто белата боја за маса и ногарки е нашиот главен изглед на пазарот, а ние ја прифаќаме и приспособената боја од нашите клиенти.

 • Пластични тркалезни преклопни маси за надворешен пикник 5 стапки 152cm

  Пластични тркалезни преклопни маси за надворешен пикник 5 стапки 152cm

  BenBest снабдување со дијаметар од 5 стапки со дијаметар од 152 см тркалезна пластична преклопна маса HDPE за кампување на отворено за пикник или банкет настани во дневната соба.Ние се посветуваме на производство на мебел што може да се продава и се фокусираме на деталите на секој производ за да добиеме повисок квалитет.Сивата бела боја за маса и ногарки е нашиот главен изглед на пазарот, а ние исто така ја прифаќаме приспособената боја од нашите клиенти.

 • Пластични тркалезни преклопни маси за ресторан HDPE со дијаметар од 135 см на отворено

  Пластични тркалезни преклопни маси за ресторан HDPE со дијаметар од 135 см на отворено

  BenBest снабдување со кружна пластична маса за преклопување со дијаметар од 53 инчи 135 см и HDPE од 4 стапки 122 см за кампување за пикник на отворено или вечера во ресторан во затворен простор.Ние придонесуваме да дизајнираме и направиме преносни и удобни серии на преклопни маси и столици, за да им донесеме на нашите клиенти добро чувство за употреба.Овие производи се многу популарни на американскиот и европскиот пазар, а ние би сакале да ги придонесеме производите на други пазари за повеќе луѓе и да одат меѓународно.

 • 2,63 стапки и 2 стапки Мала практична за носење тркалезна лента за преклопна маса

  2,63 стапки и 2 стапки Мала практична за носење тркалезна лента за преклопна маса

  BenBest обезбедува малку дополнителен простор на масата, со дијаметар од 80cm и 60cm, и може да создаде совршена област за занаети, работа на проекти или забава.Оваа тркалезна шипка за преклопување седишта за до 1-3 возрасни лица и нозете се преклопуваат за лесен транспорт и складирање 1,5 инчи дебела бела покривка за маса со водоотпорна, отпорна на удари и дамки - шипки со сива боја на прашок со незаклучување - заштитен под капи.Добра опција за забави, саеми, канцеларии, простории за занаетчиство и училници Статично оптоварување од 220 lbs.

 • Маса со картички со преклопување 34 инчи, маса за игри за пикник, загатка

  Маса со картички со преклопување 34 инчи, маса за игри за пикник, загатка

  BenBest ја снабдува едноставната 34-инчна квадратна игра за преклопување Табела и масата за преклопување со карти со прилагодлива висина која е погодна за деца и возрасни.
  Лесно се преклопува и се расплетува и носи.Масата за прилагодување на висината е со две достапни висини: 16" и 29".Капаците за стапала што не се обојуваат може да ги заштитат вашите подови од гребнатини.

  Горниот дел на масата е отпорен на дамки и лесно се чисти.Не зафаќа простор по превиткување, можете да го поставите во кој било тесен простор.Силни челични ногарки и челична рамка обложена со прав за стабилност.

123Следно >>> Страница 1/3